pożyczki pod zastaw nieruchomości, pomoc zadłużonym, apartamenty chorwacja, apartamenty turcja, Chorwacja, domy chorwacja, Domy i Mieszkania nad morzem, domy turcja, hotele na sprzedaż, inwestycje, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w wierzytelności, Kompleksowa obsługa prawno-finansowa na rynku nieruchomości, luksusowe obiekty mieszkalna na sprzedaż, mieszkanie włochy, nieruchomoś?ci w hiszpanii ceny, nieruchomości chorwacja, nieruchomości golfowe, nieruchomości hiszpania, nieruchomości nad morzem, nieruchomości turcja, nieruchomości we włoszech, nieruchomości włochy, nieruchomości zagraniczne, Polska (Warszawa i woj.mazowieckie), sprzedam dom w hiszpanii, sprzedam mieszkanie w hiszpanii, Turcja, WlochyPożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości (hipoteczne):

Conectum finanse to instytucja, która zdecydowała się na pionierski i nowoczesny system w zakresie oddłużania metodą pożyczek pod hipotekę czyli tzw. zabezpieczenie nieruchomości.

+ Jesteśmy Biznes Partnerami deweloperów i właścicieli nieruchomości w 3 najpiękniejszych turystycznie krajach Europy i części Azji: Hiszpanii, Włoch i Turcji. W swoich propozycjach posiadamy możliwości procesowania kredytów dla Klientów poszukujących luksusowych apartamentów w tych krajach. Nieruchomości zagraniczne cieszą się od lat wielkim zainteresowaniem inwestorów przynosząc gigantyczne zyski.

Właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością, w 100% gwarantujemy oddłużenie po spełnieniu określonych warunków.

——- Jak to działa? ——-

Oddłużanie działa tutaj na zasadzie zabezpieczenia na nieruchomości i udzielenia pożyczki na spłatę zadłużeń, także tych pod egzekucją komorniczą.

Nasi specjaliści prowadzą działania oddłużeniowe pod hipotekę już z chwilą przesłania podstawowych dokumentów dotyczących nieruchomości: kilku zdjęć, aktu notarialnego lub operatu szacunkowego.

Pożyczki z zabezpieczeniem na nieruchomości: szczegóły

+ Gwarancja najniższego oprocentowania
+ Ilość rat dopasowana do indywidualnej sytuacji Klienta
+ Wysokość raty wyłącznie w zasięgu finansowym Klienta
+ Gwarancja najszybszego kontaktu (e-mail lub telefon do pół godziny od zgłoszenia)
+ Długość okresu spłaty nawet do 4 lat z możliwością przedłużenia
+
Wpis w II lub IV dziale Księgi Wieczystej bez obowiązku przewłaszczenia


Skontaktuj się z jednym z naszych doradców i odbierz BEZPŁATNY STARTER oddłużeniowy w celu uzyskaniu szczegółów>


 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)


Pożyczki pod zastaw nieruchomości: na co zwrócić uwagę?

Specjaliści Conectum przed udzieleniem każdego kredytu pod zastaw nieruchomości jako doświadczeni eksperci zadają Klientom następujące pytania:

  1. Czy są Państwo zadowoleni z aktualnej sytuacji zadłużenia?
  2. Jakie niedogodności wynikają z Państwa zadłużenia?
  3. Czy Państwa obecne wynagrodzenie pozwala bez uszczerbku w utrzymaniu spłacać zobowiązania na bieżąco?
  4. Czy zmiana dotychczasowych kredytów byłaby dla Państwa opłacalna?
  5. Czy przy niższej racie moglibyście Państwo spłacać nowe zobowiązanie nawet z zabezpieczeniem nieruchomości?

Po odpowiedziach na te pytania jesteśmy w stanie dopasować kredyt i działania oddłużeniowe do zamierzeń i możliwości Klientów.

Dowiedz się więcej o: pożyczki pod zastaw nieruchomości lub skontaktuj się z jednym z naszych doradców

Oddłużanie chwilówek i kredytów: prawdopodobnie najlepsza oferta oddłużania na rynku | Pożyczki bez BIK | Pożyczki przez Internet | Kredyty | Oddłużanie chwilówek kredytów | Pożyczki pod zastaw | Pożyczki pozabankowe