NASZE SUKCESY, czyli jak Conectum Finanse pomaga swoim Klientom.[aktualizacja 2024]

Conectum - pomoc zadłużonym | Sukcesy Conectum | Conectum Opinie

Conectum Finanse to instytucja szczególna dla osób zadłużonych, które nie są w stanie regularnie obsługiwać swoich zobowiązań. Skupiamy się na pomocy Klientom oraz najwyższej jakości obsługi. Dzięki nam możesz dowiedzieć się wielu potrzebnych rzeczy dotyczących pożyczek pod zastaw nieruchomości i pomocy prawnej – w tym sprzeciwów od nakazu zapłaty. Dostarczamy opinie, oceny, informacje o wadach i zaletach takich działań. Korzystając z naszych usług masz możliwość negocjacji prowizji nawet do 5% oraz darmowego sprzeciwu od nakazu zapłaty i pomocy prawnej.

Pożyczki pod zastaw i pomoc prawna to jedna z możliwości wsparcia osób zadłużonych a dodatkowo osiągnięcia. Dla Pożyczkobiorców i osób zadłużonych to możliwość łatwego i skutecznego wyjścia nawet z najpoważniejszego zadłużenia – w tym: spod egzekucji komorniczej, windykacji, licytacji komorniczej. Co potwierdzamy poniżej.

Nasza pomoc doradcza często jest bezpłatna a w przypadku pierwszego nakazu zapłaty prawie zawsze. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych doradców Private i oczekiwać na kontakt. W każdy miesiącu przygotowujemy specjalne i wyjątkowe promocje, dzięki którym uzyskujesz finansowanie nawet najgorszego zadłużenia lub specjalną pomoc prawną. Pożyczki pozabankowe pod zastaw to najlepsza forma wyjścia z zadłużenia, tym bardziej, że spłacamy wszystkie Twoje długi! Dodatkowo możesz zgłosić się do doradcy private w sprawie pomocy prawnej!


Wyjście z zadłużenia lub z pętli chwilówek przy pomocy doświadczonych specjalistów prawa lub pożyczki pod zastaw nieruchomości – to często jedyne wyjście z nawet najtrudniejszych problemów finansowych!

Po prostu skorzystaj z naszej strony gdzie wygodnie możesz zgłosić się do doradcy finansowego lub specjalisty prawa i oczekiwać na kontakt.

Conectum Finanse to doświadczeni specjaliści finansowi i prawni w tematyce od ponad 11 lat. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta oraz dbałość  jego interes. Nasi pracownicy są dostępni zarówno telefonicznie jak i drogą mailową od poniedziałku do piątku od 9. do 17. zarówno podczas pierwszego kontaktu telefonicznego jak i każdego kolejnego po finalizacji współpracy. Jeśli szukacie Państwo takiego rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

NASZE WYBRANE SUKCESY:

Kruk Ugoda - czy warto podpisać? Ugoda z Kruk - czyli co warto wiedzieć Sprzeciw od nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym

Nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upoiminawczymCzy chcesz się dowiedzieć co powiedzieli nasi Klienci w przeszłości? Sprawdź opinie naszych Klientów!

www.forum-oddluzanie.pl/pytanie/conectum-finanse-wasze-opinie/

Jesteśmy dumni, że możemy udzielać informacji dotyczących wychodzenia z długów i pętli kredytowej za pomocą kredytów, pożyczek pod zabezpieczenie nieruchomości lub działań prawnych, dla Klientów z całej Polski w tym miast i obszarów wiejskich. Pracujemy z pełnym przekonaniem, że wiedza i działania prawne i finansowe powinny być łatwe do zrozumienia. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pełną świadomość tego, co obejmuje nasza pomoc.

Jeśli nadal macie Państwo wątpliwości, potrzebujecie Państwo więcej dowodów na nasze skuteczne działania oddłużeniowe przy wychodzeniu z długów lub już wiecie, iż chcecie zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Mam kilka pytań, potrzebuję informacji:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Zapisz

  Zapisz

  Oddłużanie firm i osób fizycznych:
  + ochrona dłużnika
  + pomoc prawna
  + kredyty oddłużeniowe i gotówkowe

  Średnia ocena: 4.8/5 z 6233 Prowadzonych miesięcznie spraw.
  Oddłużanie chwilówek i kredytów