Kredyty i pożyczki oddłużeniowe.

Cykl i strategia uzyskania oddłużenia w formie kredytu lub pożyczki w Conectum finanse.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem i w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, Conectum przygotowało unikalny produkt finansowy dla osób fizycznych i firm. Potocznie nazywany kredytem oddłużeniowym lub pożyczką oddłużeniową.

Złożony cykl uzyskania kredytu lub pożyczki dla osób zadłużonych można podzielić na kilka etapów. Tworzą one logiczną całość i obejmują wszystko, co należy wiedzieć o oddłużaniu pożyczek chwilówek lub kredytów.

Dla potrzeb niniejszego artykułu w ramach pożyczki oddłużeniowej i kredytu oddłużeniowego będziemy łącznie używać nazwy kredyt oddłużeniowy.

kredyty oddluzeniowe, pozyczki oddluzeniowe

Etap I. Zgłoszenie do nas poprzez formularz kontaktowy.

Etap II. Zebranie informacji. Przygotowanie informacje dotyczących zadłużenia, tj. nazwy wierzycieli, kwoty zadłużenia, raty jakie obowiązywały w umowie kredytowej lub wymaganą do spłaty kwotę („chwilówki”), numer księgi wieczystej jeśli kwota przekracza 30000 zł, krótki opis sytuacji powstania zadłużenia.

Etap III. Krótkie opisanie sytuacji jednemu z naszych doradców finansowych.

Etap IV. Analiza sytuacji Klienta i dopasowanie kilku produktów do Jego indywidualnej sytuacji, możliwości i zamierzeń.

Etap V. Wybór produktu finansowego: samodzielnie przez Klienta bądź z pomocą doradcy

Etap VI. Uruchomienie kredytu oddłużeniowego. Przelew kwoty na konto bankowe.

Etap VII. Dalszy kontakt i służenie pomocą Klientowi. Konsultacje w zakresie jak najszybszego wyjścia z pętli zadłużenia.

Produkt jakim jest kredyt oddłużeniowy jest dostępny dla 95% Klientów którzy się do nas zgłaszają przy spełnieniu kilku konkretnych warunków opisywanych podczas rozmowy z doradcą.

Ze względu na indywidualne podejście do każdej sprawy zróżnicowane są parametry kredytu: o szczegółach informuje doradca.

Natomiast każdy może być pewien, że otrzymana pożyczka jest tą najtańszą na rynku finansowym adekwatną do sytuacji i możliwości spłaty Klienta. Konieczna jest zatem rozmowa, aby taką sytuację dokładnie poznać i przeanalizować.

Jedna z opinii naszych Klientów: „O firmie Conectum poinformowali mnie moi znajomi. Pamiętam jak na początku niechętnie rozmawiałem z doradcą. Teraz jestem wdzięczny za kontakt, i że mogliśmy dokonać takiego przeglądu całej mojej sytuacji. To czego dowiedziałem się o planowaniu finansowym w procesie oddłużania ma doprawdy wielką wartość. Z całym przekonaniem polecam wszystkim zadłużonym Conectum finanse i mam nadzieję, że również skorzystacie na rozmowie z Conectum. Andrzej.”

Dowiedz się więcej o:
1. Kredyty i pożyczki oddłużeniowe Conectum finanse
2. Zostaw zgłoszenie na KREDYTY ODDŁUŻENIOWE Conectum.pl

Oddłużanie chwilówek i kredytów