Oddłużanie i dofinansowanie firm – koncentruje się na dwóch zabiegach: pozyskaniu odpowiedniego finansowania bankowego lub pozabanowego lub oddłużania prawnego na podstawie pełnomocnictw.

Pozyskiwanie środków: wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej (dofinansowanie z UE) lub dofinansowanie z Urzędu Pracy (dofinansowanie z UP). Conectum finanse przygotowuje dla Państwa odpowiednio podparte merytorycznymi argumentami wnioski, dzięki czemu skuteczność w uzyskaniu finansowania jest najwyższa z możliwych a inwestycja we wniosek nie przysparza problemów.

Oddłużanie prawne dla firm: reprezentacja przed wierzycielami na podstawie pełnomocnictwa, obsługa w zakresie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.
oddłużanie | dofinansowanie z UE firm |
Dofinansowanie z UE lub UP: Coraz częściej decydując się na założenie własnego przedsiębiorstwa większość z nas boryka się z problemem pozyskania środków na ten cel.

Eksperci Conectum z doświadczenia i praktyki wiedzą w jaki sposób przygotować odpowiedni wniosek o dofinansowanie z projektów Unii Europejskiej, dostosowując wnioski do poszczególnej branży nowego przedsiębiorstwa.

Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać jak najwyższe dofinansowanie przy spełnieniu minimalnych wymogów formalnych. Dofinansowanie z UE lub z Urzędu Pracy to w tym momencie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy dopiero chcą rozpocząć działalność gospodarczą.

Dla osób, których staż prowadzenia działalności to minimum 6 miesięcy przygotowaliśmy ofertę kredytowania na najlepszych warunkach dostępnych na polskim rynku. Są to oferty bankowe na maksymalny okres kredytowania z ratami do indywidualnych negocjacji przy minimum formalności.

Dotacje i dofinansowanie z Unii Europejskiej (UE) szansą oraz sprawdzoną receptą na rozwój firm. Przedsiębiorcy coraz chętniej i sprawniej wykorzystują fundusze z Unii Europejskiej. Dzięki temu modernizują, budują i opanowują nowe rynki także te zagraniczne.

Pozyskanie dofinansowania z UE lub UP: jak to działa?

Krok 1.: Pomysł na własny biznes

Krok 2.: Przygotowanie i szczegółowe opracowanie biznes planu

Krok 3.: Wybór odpowiedniego projektu z pośród krajowych i regionalnych

Krok 4.: Dokładna analiza kryteriów projektu

Krok 5.: Zapewnienie 100% finansowania pomysłu

Krok 6.: Zebranie dokumentacji i załączników

Krok 7.: Złożenie wniosku wraz z kompletem dokumentów

Nasza rola przy uzyskaniu finansowania jest wymierna. Oznacza ona ciągły monitoring, doradztwo oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla zgłaszających się do nas firm.

Dofinansowanie z UE lub Urzędu Pracy:
Kontakt z naszymi doradcami

Oddłużanie chwilówek i kredytów