pożyczki pod zastaw nieruchomości, pomoc zadłużonym,oddłużanie chwilówek

Pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości (hipoteczne):

Conectum finanse to instytucja, która zdecydowała się na pionierski i nowoczesny system w zakresie oddłużania metodą pożyczek pod hipotekę czyli tzw. zabezpieczenie nieruchomości.

+ Jesteśmy Biznes Partnerami deweloperów i właścicieli nieruchomości w 3 najpiękniejszych turystycznie krajach Europy i części Azji: Hiszpanii, Włoch i Turcji. W swoich propozycjach posiadamy możliwości procesowania kredytów dla Klientów poszukujących luksusowych apartamentów w tych krajach. Nieruchomości zagraniczne cieszą się od lat wielkim zainteresowaniem inwestorów przynosząc gigantyczne zyski.

Właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością, w 100% gwarantujemy oddłużenie po spełnieniu określonych warunków.

——- Jak to działa? ——-

Oddłużanie działa tutaj na zasadzie zabezpieczenia na nieruchomości i udzielenia pożyczki na spłatę zadłużeń, także tych pod egzekucją komorniczą.

Nasi specjaliści prowadzą działania oddłużeniowe pod hipotekę już z chwilą przesłania podstawowych dokumentów dotyczących nieruchomości: kilku zdjęć, aktu notarialnego lub operatu szacunkowego.

Pożyczki z zabezpieczeniem na nieruchomości: szczegóły

+ Gwarancja najniższego oprocentowania
+ Ilość rat dopasowana do indywidualnej sytuacji Klienta
+ Wysokość raty wyłącznie w zasięgu finansowym Klienta
+ Gwarancja najszybszego kontaktu (e-mail lub telefon do pół godziny od zgłoszenia)
+ Długość okresu spłaty nawet do 4 lat z możliwością przedłużenia
+
Wpis w II lub IV dziale Księgi Wieczystej bez obowiązku przewłaszczenia


Skontaktuj się z jednym z naszych doradców i odbierz BEZPŁATNY STARTER oddłużeniowy w celu uzyskaniu szczegółów>


 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.


  Pożyczki pod zastaw nieruchomości: na co zwrócić uwagę?

  Specjaliści Conectum przed udzieleniem każdego kredytu pod zastaw nieruchomości jako doświadczeni eksperci zadają Klientom następujące pytania:

  1. Czy są Państwo zadowoleni z aktualnej sytuacji zadłużenia?
  2. Jakie niedogodności wynikają z Państwa zadłużenia?
  3. Czy Państwa obecne wynagrodzenie pozwala bez uszczerbku w utrzymaniu spłacać zobowiązania na bieżąco?
  4. Czy zmiana dotychczasowych kredytów byłaby dla Państwa opłacalna?
  5. Czy przy niższej racie moglibyście Państwo spłacać nowe zobowiązanie nawet z zabezpieczeniem nieruchomości?

  Po odpowiedziach na te pytania jesteśmy w stanie dopasować kredyt i działania oddłużeniowe do zamierzeń i możliwości Klientów.

  Dowiedz się więcej o: pożyczki pod zastaw nieruchomości lub skontaktuj się z jednym z naszych doradców

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości (pod hipotekę, hipoteczne)
  Oddłużanie chwilówek i kredytów