Pożyczki pod zastaw nieruchomości: mieszkań, domów, działek, lokali komercyjnych.

Nakaz zapłaty | Umorzenie dlugu, szybkie oddłużanie, tanie
– Pożyczki pod zastaw nieruchomości
– to inaczej odwrócone pożyczki hipoteczne dla firm lub osób fizycznych. Pożyczki pod zastaw nieruchomości to działania podejmowane w celu osiągnięcia przez firmę jak najwyższej pozycji  wśród konkurencji zarówno na zasadach sfinansowania zadłużeń jak i szybkich środków na inwestycje.

– Optymalizacja warunków pożyczki zabezpieczonej nieruchomością, aby wybrać najlepszą ofertę finansową  pod kątem wysokości pożyczki, rat, okresu spłaty, oprocentowania i przede wszystkim wysokości pożyczki do wartości nieruchomości, wpływają na dalsze możliwości spłaty. Informujemy, że nigdy nie przejmujemy nieruchomości, pod którą wypłacamy środki.

– Pożyczki pod zastaw nieruchomości zwiększa szansę na powodzenie Twojej inwestycji firmowej lub oddłużanie. Finansujemy spółki
i jednoosobowe działalności gospodarcze.

Jakie są wymagania?
1. musisz prowadzić działalność (finansujemy na odstępstwo osoby fizyczne, posiadające nieruchomości wyłącznie w miastach)
2. musisz posiadać nieruchomość w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców (lub okolicach do 15 km)
3. złożyć wniosek poniżej

Dla kogo są pożyczki pod zastaw?

– Jeśli masz większe wydatki firmowe, kontrahent spóźnia się z płatnością, lub czekasz na wypłatę z projektu firmowego, sprawdź ile i w jakim czasie możesz uzyskać. Pożyczka pod zastaw nieruchomości, to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce zachować płynność finansową lub potrzebuje środków do dyspozycji o każdej porze. Wypłata środków następuje tego samego dnia, a procesowanie wniosku nie trwa dłużej niż 48 godzin.

Pożyczki pod zastaw – dlaczego wybrać nasze propozycje?

1. finansujemy każdą branżę
2. do 70% wartości nieruchomości, mieszkania, domu, działki, lokalu
3. odblokowanie możliwości finansowych w banku
4. spłata komornika lub zaległości
5. bez weryfikacji rejestrów dłużników
6. najdłuższy na rynku okres spłaty
7. jesteśmy autorytetem na rynku finansowym
8. realizujemy największą ilość spraw miesięcznie
9. nie otrzymujesz finansowania nic nie płacisz!

Conectum Finanse – pożyczki pod zastaw nieruchomości – złóż wniosek:

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

  Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Oddzwonimy do 15 minut z informacją, ile i w jakim terminie uzyskasz.

  Uprzejmie informujemy, że pracujemy telefonicznie od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

  Pożyczki hipoteczne pod nieruchomości
  Oddłużanie chwilówek i kredytów